top of page
UAB "KRS auditas" teikia finansinio audito, apskaitos paslaugas, konsultuoja mokesčių ir finansų klausimais, atlieka įvairaus dydžio įmonių apskaitos funkcijų optimizavimo konsultacijas, steigia įmones.
Finansinis auditas

Atliekame nepriklausomą finansinį auditą įmonėms, kurioms pagal finansinės atskaitomybės įstatymą auditas yra privalomas, taip pat keičiantis įmonės akcininkams, atliekant verslo jungimus ar pagrindiniam bendrovės kreditoriui reikalaujant.

 

Tikriname, ar bendrovės finansinės ataskaitos teisingai atspindi jos finansinę situaciją.

Apskaitos paslaugos

Apskaitos paslaugas atliekame smulkioms ir vidutinėms įmonėms: nuo kasdienių operacijų iki specialiai paruoštų ataskaitų vadovams ir akcininkams.

 

Visuomet prisitaikome prie kliento poreikių ir, jei reikia, atliekame tik dalį apskaitos funkcijų arba tik vyr. buhalterio funkciją.

Verslo konsultacijos

Gana dažnai apskaitos paslaugos smulkiam ir vidutiniam verslui kainuoja pigiau nei samdomų darbuotojų išlaikymas, todėl konsultuojame įmonių vadovus apskaitos funkcijų optimizavimo klausimais. Atliekame apskaitos skyriaus procesų auditą ir pateikiame siūlymus, kaip padidinti skyriaus darbo efektyvumą, sumažinti kaštus neprarandant kokybės.

Specializuotos ataskaitos vadovybei
Steigimai

Klientams teikiame ir specializuotas paslaugas: padedame sudarant biudžetą, teikiame periodinius duomenis apie biudžeto vykdymą.

 

Bendrovėse atliekame kaštų centrų apskaitą bei teikiame su tuo susijusias ataskaitas vadovybei.

 

Pagal kliento poreikius kuriame specializuotas valdymo ataskaitas bei periodiškai jas atnaujiname.

Klientams pageidaujant, atliekame visas su įmonių steigimu susijusias paslaugas - nuo įmonės pavadinimo rezervavimo iki įstatų įregistravimo Registrų centre.

bottom of page